Zajęcia przygotowujące do matury z informatyki na PŁ

Zapraszamy wszystkich uczniów łódzkich szkół ponadpodstawowych, którzy przygotowują się do egzaminu dojrzałości z informatyki na Koło Maturalne w akademickim wydaniu. Zajęcia poprowadzi Paweł Mateja – nauczyciel informatyki w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Łodzi. Ideą zajęć jest powtórzenie materiału do egzaminu maturalnego. Zajęcia będą się odbywać się w trzech "blokach": algorytmika i programowanie, bazy danych, arkusz kalkulacyjny. W ramach tych działów omówione zostaną zadania z arkuszy maturalnych, które dotyczą danej tematyki.

Spotkania odbywają się w środy, w godz. 16:00-18:15 na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej, przy Al. Politechniki 8, w budynku B9 w sali 441 (IV piętro).

Udział w spotkaniach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Zapraszamy do przyjazdu na PŁ i wspólne przygotowanie do matury z informatyki.